Блог

16.01.2022 article image

Безкоштовні мобільні додатки для вивчення англійської мови

Більшість із нас щодня не випускає з рук смартфон вдома і на роботі. Чому б не використовувати його і у такій важливій справі як удосконалення знання англійської?

 

Представляємо вам 10 класних програм для «прокачування» свого рівня англійської!

 

Серія з 5 мобільних додатків від Британської Ради, яка визнана однією з найкращих серед тих, хто вивчає британську англійську:

 

LearnEnglish Grammar (UK Edition)

Додаток включає тисячі питань, які зміцнять ваші практичні знання у галузі англійської граматики. Проходьте практичні заняття в темпі, який вам зручний або ж перевірте свої знання і дізнайтеся, наскільки добре ви володієте граматикою англійської мови на своєму рівні.

 

Johnny Grammar's Word Challenge

Вікторина для тих, хто вивчає англійську мову, яка допоможе перевірити загальний рівень лексики, правопису та граматики, що вживаються у побутовій англійській мові. Вмикайте таймер і дайте відповідь на стільки питань, скільки зможете в цій 60-секундній вікторині!

 

LearnEnglish Podcasts

Слухайте повсякденні розмови, записані носіями англійської мови, та вдосконалюйте свою англійську. Ведучі подкастів Тесс, Реві, Адам і Роб будуть спілкуватися з різними людьми та обговорювати повсякденні теми, наприклад, улюблених знаменитостей, вечірки, плани на вихідні та міста, де вони хотіли б жити.

 

LearnEnglish Sounds Right

Для тих, у кого є труднощі зі звуками та вимовою англійської мови, або з розумінням символів фонем алфавіту. Практикуйтесь у будь-якому місці та у будь-який час.

 

LearnEnglish Videos

Працюйте над навичками аудіювання, читання та розуміння розмовної та ділової англійської – де і коли завгодно. Багато функцій дозволяють вивчати англійську ще веселіше. Відео можна скачати та дивитися у будь-який час, навіть без підключення до інтернету.

 

Крім мобільних додатків від Британської Ради, ми також рекомендуємо наступні:

 

EWA

Використовується унікальна методика навчання англійської. Система навчання включає: тематичні розмовні курси, веселі ігри, спілкування з героями з фільмів і серіалів, тисячі популярних книг і сучасних статей англійською з аудіо доріжками, корисний розмовник.

 

Quizlet

За допомогою додатку Quizlet ви можете навчатися за картками, отримувати перевірені експертами рішення для найскладніших навчальних завдань, ділитися картками з друзями, однокласниками чи колегами, готуватися до іспитів та заліків у режимі заучування, перевіряти свою пам'ять у режимі письма, слухати правильну вимову текстів.

 

Memrise

Вчіть слова та висловлювання, розумійте їхній сенс у реальних ситуаціях, спілкуйтеся з іншими людьми і незабаром ви почнете вільно говорити англійською мовою.

 

Cake

Вибирайте цікаву для вас тему та вчіть її крок за кроком з улюбленими зірками, артистами та відеоблогерами, вивчайте справжню англійську за допомогою відеоблогів, фільмів та телешоу, практикуйте розмовну мову та аудіювання, як при реальних діалогах, повторюйте вивчене за допомогою захоплюючих тестів.

 

LinGo

Ви відкриєте для себе тисячі яскравих дидактичних карток, вивчите слова та фрази, зможете легко їх запам'ятати, і завжди оновлюватимете свій словник, незалежно від того, чи ви на рівні носія мови, чи тільки почали її вивчати.

 

Пам’ятайте, що без самостійної практики досягти бажаного рівня набагато складніше, тож вчіться з нами і вчиться самі!