Курси підготовки до IELTS в Києві та онлайн

Підготовка до IELTS в групах:

 • офлайн або онлайн
 • спеціалізований курс підготовки до IELTS
 • сертифіковані IELTS викладачі з власним балом 8.0-8.5
 • 2 місяці, 3 заняття на тиждень
 • тривалість заняття - 135 хв
 • Entry test, Progress tests, Mock Test
 • БЕЗКОШТОВНА додаткова індивідуальна консультація
 • БЕЗКОШТОВНІ додаткові клуби з Native Speakers
 • офіційні партнери IDP IELTS
course cover
Записатися

Підготовка до IELTS в Києві або Онлайн

Якщо ви вирішили здати IELTS в Києві або вже готуєтеся до тесту і відчуваєте, що маєте потребу в професійній допомозі, цей курс підготовки  саме для вас. За 24 заняття ви отримаєте необхідні навички, щоб максимально ефективно впоратися з усіма компонентами тесту: Listening, Reading, Writing і Speaking. Викладачі курсу - професіонали, які самі мають досвід здачі IELTS на високий бал (8 і вище), а також вже допомогли численним клієнтам нашої школи підготуватися до тесту та досягти своїх цілей.

 

Курс підготовки дозволить вам більш глибоко і ефективно опрацювати ваші слабкі місця, а також максимально систематизувати знання і "заточити" їх під структуру і вимоги іспиту. Ми пропонуємо курси підготовки до іспиту IELTS в міні-групах або індивідуально. Навчання проходить в школах в Києві та онлайн.

! Нагадуємо, що в Україні наразі можливо здати IELTS лише онлайн. Здача іспиту в тест-центрах неможлива. 

Детальніше про курс підготовки до іспиту IELTS

Структура курсу

Entry Test - вступний тест, який допоможе визначити ваші слабкі місця і правильно розставити акценти підготовки до здачі IELTS.

 

Progress Tests - в програму включені чотири проміжних тесту для відстеження вашого прогресу.

 

Mock Test - написання заключного тесту в умовах максимально наближених до реального іспиту, що складається з 4 частин (Speaking, Reading, Writing, Listening).

 

Індивідуальна консультація - після написання Mock Test у вас буде можливість проаналізувати результати тесту з викладачем індивідуально і додатково пропрацювати "слабкі місця".

Підготовка до IELTS індивідуально і в міні-групах

Індивідуальні заняття оптимально підходять для тих, хто сильно обмежений в часі на підготовку або вже здавав IELTS і хоче швидко «підтягнути» слабкі сторони, а також для кандидатів, які не сумніваються у своєму рівні англійської, але мало знають про структуру і специфіку тесту.

Спільно з нашими викладачами ви сформуєте найбільш зручний для вас графік занять, погодите розклад і кількість занять, їх наповнення і структуру.

 

Для точного визначення рівня володіння англійською мовою необхідно буде пройти безкоштовне тестування. Але немає ніякої необхідності очікувати старту групи!

Після оплати (не менше 5-ти занять), ви відразу приступаєте до підготовки.

Переваги підготовки до IELTS в Speak Well

• індивідуальний підхід - підготовка проводиться в невеликих групах або індивідуально - викладач може приділити увагу кожному, визначити слабкі сторони і перетворити їх в сильні;

 

тільки висококваліфіковані викладачі, які спеціалізуються на підготовці до тесту і здали IELTS не менше ніж на 8.0 - саме вони зможуть поділитися безцінними порадами і допомогти досягти мети;

 

• невелика тривалість навчання - курс максимально інтенсивний і дуже інформативний - студенти постійно знаходяться у фокусі, не втомлюються від монотонності і рутинних завдань;

 

• ефективна програма навчання - практичність і структурованість кожного заняття є основними складовими якісної підготовки і, в результаті, успішної здачі тесту;

 

• система контролю якості навчання - вступне, проміжні і фінальне тестування дозволяють простежити прогрес від початку до кінця, по закінченню курсу наші студенти зазвичай покращують свій результат на 1-2 бали.

Професійна підготовка до IELTS: підвищуйте ваші шанси на успіх

Плануєте складати IELTS, але не впевнені у своїх знаннях? Без паніки! Запишіться на курси підготовки, щоб ефективно прокачати навички читання, швидкого пошуку інформації в тексті, грамотного написання есе різних жанрів, обговорення будь-яких тем і побудови монологу тощо. Ми допоможемо вам використати IELTS на всі 100 % для досягнення вашої мрії: безплатного навчання в престижному виші, працевлаштування або отримання підвищення, подорожей або еміграції.

 

Плануєте складати IELTS, але не впевнені у своїх знаннях? Без паніки! Запишіться на курси підготовки, щоб ефективно прокачати навички читання, швидкого пошуку інформації в тексті, грамотного написання есе різних жанрів, обговорення будь-яких тем і побудови монологу тощо. Ми допоможемо вам використати IELTS на всі 100 % для досягнення вашої мрії: безплатного навчання в престижному виші, працевлаштування або отримання підвищення, подорожей або еміграції.

Навіщо складати іспит IELTS?

Ви вже впевнено володієте англійською, чи не так? Але навіщо потрібен додатковий стрес і випробування? Річ у тім, що IELTS це не просто формальність. Іспит проводиться так, щоб всебічно оцінити мовні знання і навички. Насамперед підготовка до IELTS знадобиться тим, хто збирається навчатися, працювати або жити в англомовному середовищі. Але це ще не все. Вартість IELTS виявляється більш ніж доступною, якщо враховувати всі його переваги.

 

 • Поглиблене навчання. Підготовка до IELTS стимулює до систематичного вивчення англійської мови, допомагає глибше зануритися у граматику, розширити словниковий запас, поліпшити розуміння різних аспектів мови.

 • Міжнародне визнання. IELTS визнаний тисячами університетів, підприємств і міграційних органів більш ніж у 140 країнах світу. Знання англійської, підтверджене результатами іспиту, значно розширює професійні й академічні можливості.

 • Реальні ситуації. Тест IELTS моделює найбільш розповсюджені мовні ситуації. Це шанс підготуватися до спілкування в англомовному середовищі, чи то навчання, чи робота, чи подорожі.

 • Оцінювання досягнень. За результатами тесту ви отримаєте об’єктивну оцінку мовних здібностей, що дасть змогу точно визначити свої сильні й слабкі сторони, і ретельніше працювати над покращенням.

Види тесту IELTS

Міжнародна система оцінювання англійської мови, має кілька різновидів, кожен з яких спрямований на визначення конкретних навичок кандидатів.

Academic

Цей формат призначений для тих, хто планує вступати до університетів або інших навчальних закладів за кордоном. Тест оцінює здатність розуміти академічну англійську мову й впевнено користуватися нею під час навчання.

General Training

Цей тест складають ті, хто планує переїхати за кордон з метою постійного проживання, працевлаштування або підвищення кваліфікації. Він оцінює загальні навички комунікації в реальних ситуаціях і повсякденних обставинах.

 

Отже, вибір між IELTS Academic та IELTS General Training залежить від ваших конкретних цілей і потреб. Також варто завчасно дізнатися, скільки коштує здати IELTS, щоб правильно спланувати бюджет. Пам’ятайте, що підготовка до будь-якого з форматів тесту потребує часу й зусиль. Але зі Speak Well School цей досвід може бути значно ефективнішим і цікавішим.

Структура IELTS

Це стандартизований тест, який складається з чотирьох основних частин: аудіювання, читання, письмо, говоріння. Кожен етап іспиту призначений для оцінювання конкретних мовних навичок і вмінь, має свою унікальну структуру й формат.

Listening

Триває приблизно 30 хвилин. Потрібно послухати аудіозаписи й письмово відповісти на питання до них. Це можуть бути монологи або діалоги, уривки радіопередач і подкастів, які підібрані так, щоб відобразити реальні життєві ситуації. Завдання поступово ускладнюються: спочатку це можуть бути загальні питання, а потім більш детальні, які вимагають уваги до дрібниць і здатності здогадатися значення невідомих слів з контексту.

Reading

Ця частина триває також 60 хвилин і має за мету перевірити розуміння текстів англійською мовою. Необхідно ознайомитися й проаналізувати різноманітні тексти — від журнальних статей до рекламних буклетів. Після прочитання доведеться виконати різні завдання, зокрема на визначення загального змісту, виокремлення основних ідей, пошук деталей, заповнення пропусків тощо.

Writing

На цьому етапі потрібно написати два типи текстів. Перший — опис графіка, діаграми або таблиці (для формату Academic) або листа (для General Training). Друге завдання — есе на актуальну тему. Час на виконання цієї частини — 60 хвилин. Оцінюються не лише письмові навички, а й здатність логічно та структуровано висловлювати думки, вміння аргументувати свою точку зору, різноманітність мовних засобів.

Speaking

Ця частина тесту проводиться у формі індивідуального спілкування з екзаменатором і зазвичай триває 11–14 хвилин. Необхідно пройти три різні етапи: коротке знайомство й загальні питання, монолог на певну тему й обговорення. Це дає змогу оцінити навички мовлення, лексику, граматику, здатність до взаємодії в реальному спілкуванні.

 

Варто зауважити, що всі етапи тесту мають свої вимоги й критерії оцінювання. Для успішного складання важлива підготовка до тесту IELTS в цілому, тобто розвиток загальних мовних навичок, а також зосередження кожній частині тесту окремо.

Формати підготовки

Сьогодні студенти мають більше можливостей і способів підготовки до IELTS, ніж коли-небудь раніше. Вам зручно навчатися вдома на улюбленому дивані з чашкою кави? Простіше простого! Легше зібрати думки до купи у комфортній аудиторії та важливо постійно перебувати у колі однодумців? Це також реально!

Онлайн

Підготовка до IELTS онлайн потребує лише стабільного інтернет-з’єднання, будь-якого гаджета й бажання вдосконалювати свої знання. Ви переглядатимете відеоуроки, виконуватимете інтерактивні завдання, отримуватимете зворотний зв’язок від викладача. А головне — в досконалюватимете навички читання, аудіювання, письма й говоріння у власному темпі. Не потрібно витрачати час і кошти на дорогу, приєднатися до занять можна за лічені хвилини.

Офлайн у Києві

Якщо ви віддаєте перевагу традиційному підходу й прагнете більше особистої взаємодії з викладачем й іншими студентами, офлайн підготовка до IELTS у Києві — ваш вибір. Розташування шкіл зручне, легко дістатися громадським транспортом або на авто. У групах до 8 студентів кожному гарантуємо максимум уваги. Студенти активно залучені до процесу навчання, що робить заняття цікавими й продуктивними. Передбачено виконання практичних завдань, інтерактивних вправ, проведення дискусій, що допомагає уникнути монотонності й рутини, а також підвищує загальний рівень засвоєння матеріалу.

 

Вибирайте зручний для вас формат, запишіться на курси підготовки до IELTS і розпочніть ваш шлях до успіху вже сьогодні. З мережею сучасних шкіл англійської мови Speak Well School ви здобудете омріяний сертифікат і зміните життя на краще.

Вартість
навчання

Київ

В групах 5500 грн/міс можлива помісячна оплата + 750 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно
до -10% при сплаті повного курсу

Київ

Індивідуально 600 грн/60 хв оплата за 5 занять наперед + 750 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно

Додаткові клуби
в Києві

club icon
Speaking Club Advertising and PR
13 липня 13:30 13 липня 12:00/13:30
Записатися
club icon
Speaking Club Teens Advertising and PR (ZOOM)
13 липня 12:00
Записатися

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені