КУРС ВИХІДНОГО ДНЯ

Коротко про програму:

  • розмовна англійської за комунікативною методикою
  • одне заняття в тиждень - сб або нд
  • 10:30 або 14:00
  • тривалість заняття - 180 хв
  • один рівень = 18 занять = 4,5 місяця
  • до 8ми студентів в групі
  • підручники Pearson + додаткові матеріали
  • БЕЗКОШТОВНІ клуби
course cover
Записатися

Курс англійської вихідного дня

Ми знайшли оптимальний варіант для тих, у кого надто щільний графік у будні дні, кому складно сконцентруватися після напруженого робочого дня та тих, хто звик проводити вечори у родинному колі. Заняття англійською на вихідних дозволять вам не лише приходити додому по буднях вчасно, а й проводити вихідні з користю, вивчаючи англійську!

Курс вихідного дня проводиться в Києві та онлайн.

Детальніше про курс:

Зручний графік занять

Одне заняття на вихідних, замість двох в будні, дозволяє оптимізувати свій графік, виділивши достатній час на вивчення англійської. Тривалість заняття - три години, а значить ви зможете зануритися в мовне середовище, прокачати розмовні навички та просто приємно провести час. Графік занять на вихідних складений з урахуванням розкладу розмовних клубів з носіями, так що ви нічого не пропустите!

Ефективність

Детально продумана програма дозволить швидко і ефективно оволодіти практичними навичками розмовної англійської мови, розуміння тексту, а також сприйняття на слух. Наша мета - не тільки допомогти вам впевнено заговорити, але і робити це правильно, тому на заняттях ми не нехтуємо граматикою, а навпаки - робимо її доступною і допомагаємо реалізувати теоретичні знання в живому спілкуванні.

Вигідна ціна

Вартість у порівнянні з курсом «Стандарт» знижена майже на 30% для того, щоб ще раз довести, що вивчити англійську на вихідних можливо!

Невелика кількість студентів в групі

Кількість студентів в групі не перевищує 8 осіб, що дозволяє викладачеві приділити достатньо уваги кожному і надати індивідуальні рекомендації.

Навчальні матеріали

За основу курсу взято матеріали підручників сучасного британського видавництва Pearson, які були доповнені розробками наших методистів, а також додатковими аудіо-, відео- і візуальними матеріалами.

Особливості курсу вихідного дня

З огляду на великі часові проміжки між заняттями (6 днів) і значну кількість матеріалу, який проходиться за одне заняття, особливу увагу слід приділяти домашнім завданням, а також повторенню того, що було пройдено на занятті – це допоможе вам освіжити і закріпити отримані знання. Рекомендуємо відвідувати безкоштовні додаткові клуби!

Вартість
навчання

Київ

8200 грн/увесь курс оплата за курс + 800 грн навчальні матеріали
Додаткові клуби безкоштовно
до -5% для постійних клієнтів

Додаткові клуби
в Києві

club icon
Speaking Club Advertising and PR
13 липня 13:30 13 липня 12:00/13:30
Записатися
club icon
Speaking Club Teens Advertising and PR (ZOOM)
13 липня 12:00
Записатися

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені