ІНТЕНСИВ ВИХІДНОГО ДНЯ

Коротко про програму:

  • розмовна англійської за комунікативною методикою
  • два заняття в тиждень - сб та нд
  • 10:30 або 14:00
  • тривалість заняття - 180 хв
  • один рівень = 18 занять = 9 тижнів
  • до 9ти студентів в групі
  • підручники Pearson + додаткові матеріали
  • БЕЗКОШТОВНІ клуби
course cover
Записатися

Інтенсив вихідного дня

Ми знайшли оптимальний варіант для тих, у кого занадто щільний графік в будні дні, кому складно сконцентруватися після напруженого робочого дня і тих, хто звик проводити вечори в колі сім'ї. Заняття на вихідних дозволять вам не тільки приходити додому по буднях вчасно, але і проводити вихідні з користю, вивчаючи англійську!

Детальніше про курс:

Зручний графік занять

Заняття на вихідних, замість будніх, дозволяє оптимізувати свій графік, виділивши достатній час на вивчення англійської. Тривалість заняття - три години, а значить ви зможете зануритися в мовне середовище, прокачати розмовні навички та просто приємно провести час. Графік занять на вихідних складений з урахуванням розкладу розмовних клубів з носіями, так що ви нічого не пропустите!

Ефективність

Детально продумана програма дозволить швидко і ефективно оволодіти практичними навичками розмовної англійської мови, розуміння тексту, а також сприйняття на слух. Наша мета - не тільки допомогти вам впевнено заговорити, але і робити це правильно, тому на заняттях ми не нехтуємо граматикою, а навпаки - робимо її доступною і допомагаємо реалізувати теоретичні знання в живому спілкуванні.

Вигідна ціна

Вартість у порівнянні з курсом «Стандарт» знижена майже на 30% для того, щоб ще раз довести, що вивчити англійську на вихідних можливо!

Невелика кількість студентів в групі

Кількість студентів в групі не перевищує 9 осіб, що дозволяє викладачеві приділити достатньо уваги кожному і надати індивідуальні рекомендації.

Навчальні матеріали

За основу курсу взято матеріали підручників сучасного британського видавництва Pearson, які були доповнені розробками наших методистів, а також додатковими аудіо-, відео- і візуальними матеріалами.

Особливості курсу вихідного дня

З огляду на великі часові проміжки між заняттями (5 днів) і значну кількість матеріалу, який проходиться за одне заняття, особливу увагу слід приділяти домашнім завданням, а також повторенню того, що було пройдено на занятті – це допоможе вам освіжити і закріпити отримані знання. Рекомендуємо відвідувати безкоштовні додаткові клуби!

Вартість
навчання

Київ

8200 грн/увесь курс оплата за курс + 800 грн навчальні матеріали
Додаткові клуби безкоштовно
до -5% для постійних клієнтів

Додаткові клуби
в Києві

club icon
Speaking Club Dealing with Life's Little Irritations
22 червня 12:00/13:30
Записатися
club icon
Speaking Club Teens Dealing with Life's Little Irritations (ZOOM)
22 червня 12:00
Записатися

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені