ПІДГОТОВКА ДО IELTS

Підготовка в групах:

  • Офлайн або Онлайн
  • спеціалізований курс підготовки до IELTS
  • сертифіковані IELTS викладачі з власним балом 8.0-8.5
  • тривалість курсу - 2 місяці
  • 3 рази на тиждень: Пн/Ср/Пт
  • час занять - 19:00, одне заняття = 135 хвилин
  • Entry test, Progress tests, Mock Test
  • БЕЗКОШТОВНА додаткова індивідуальна консультація
  • БЕЗКОШТОВНІ додаткові клуби з Native Speakers
course cover
Записатися

Підготовка до IELTS в Києві або Онлайн

Якщо ви вирішили здати IELTS в Києві або вже готуєтеся до тесту і відчуваєте, що маєте потребу в професійній допомозі, цей курс підготовки  саме для вас. За 24 заняття ви отримаєте необхідні навички, щоб максимально ефективно впоратися з усіма компонентами тесту: Listening, Reading, Writing і Speaking. Викладачі курсу - професіонали, які самі мають досвід здачі IELTS на високий бал (8 і вище), а також вже допомогли численним клієнтам нашої школи підготуватися до тесту та досягти своїх цілей.

 

Підготовка до IELTS відбувається індивідуально або в міні-групах. Курс підготовки дозволить вам більш глибоко і ефективно опрацювати ваші слабкі місця, а також максимально систематизувати знання і "заточити" їх під структуру і вимоги іспиту.

 

Ми пропонуємо курси підготовки до іспиту IELTS в міні-групах або індивідуально. Навчання проходить в школах в Києві та Одесі або онлайн.

Детальніше про курс:

Структура курсу

Entry Test - вступний тест, який допоможе визначити ваші слабкі місця і правильно розставити акценти підготовки до здачі IELTS.

 

Progress Tests - в програму включені чотири проміжних тесту для відстеження вашого прогресу.

 

Mock Test - написання заключного тесту в умовах максимально наближених до реального іспиту, що складається з 4 частин (Speaking, Reading, Writing, Listening).

 

Індивідуальна консультація - після написання Mock Test у вас буде можливість проаналізувати результати тесту з викладачем індивідуально і додатково пропрацювати "слабкі місця".

Підготовка індивідуально і в міні-групах

Індивідуальні заняття оптимально підходять для тих, хто сильно обмежений в часі на підготовку або вже здавав IELTS і хоче швидко «підтягнути» слабкі сторони, а також для кандидатів, які не сумніваються в своєму рівні англійської, але мало знають про структуру і специфіку тесту.

Спільно з нашими викладачами ви сформуєте найбільш зручний для вас графік занять, погодите розклад і кількість занять, їх наповнення і структуру.

 

Для точного визначення рівня володіння англійською мовою необхідно буде пройти безкоштовне тестування. Але немає ніякої необхідності очікувати старту групи!

Після оплати (не менше 5-ти занять), ви відразу приступаєте до підготовки.

Переваги підготовки в Speak Well

• індивідуальний підхід - підготовка проводиться в невеликих групах або індивідуально - викладач може приділити увагу кожному, визначити слабкі сторони і перетворити їх в сильні;

 

тільки висококваліфіковані викладачі, які спеціалізуються на підготовці до тесту і здали IELTS не менше ніж на 8.0 - саме вони зможуть поділитися безцінними порадами і допомогти досягти мети;

 

• невелика тривалість навчання - курс максимально інтенсивний і дуже інформативний - студенти постійно знаходяться у фокусі, не втомлюються від монотонності і рутинних завдань;

 

• ефективна програма навчання - практичність і структурованість кожного заняття є основними складовими якісної підготовки і, в результаті, успішної здачі тесту;

 

• система контролю якості навчання - вступне, проміжні і фінальне тестування дозволяють простежити прогрес від початку до кінця, по закінченню курсу наші студенти зазвичай покращують свій результат на 1-2 бали.

Вартість
навчання

Київ

В групах 5500 грн/міс можлива помісячна оплата + 750 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно
до -10% при сплаті повного курсу

Київ

Індивідуально 600 грн/60 хв оплата за 5 занять наперед + 750 грн навчальні матеріали (за бажанням)
Додаткові клуби безкоштовно

Додаткові клуби
в Києві

club icon
Speaking Club Idols & Role Models (Zoom & Offline)
23 вересня 12:00/13:30
Записатися
club icon
Speaking Club Teens via ZOOM
23 вересня 12:00
Записатися

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені