Про нас

Speak Well School -
мережа сучасних шкіл англійської мови
banner image

Your English starts HERE!

Навчання в Speak Well School відбувається у приємному та мотивуючому англомовному середовищі, з професійними викладачами, які розуміють потреби студентів та створюють сприятливі умови для подолання бар’єрів і розвитку мовних навичок.

Назва школи говорить сама за себе і підкреслює наше головне бажання - навчити вас говорити англійською!

 

Speak Well School - навчаємо англійської з 2010 року

Заняття в школі проходять за 8-рівневою програмою відповідно до CEFR. Програми адаптовані згідно сучасних вимог і постійно оновлюються.

Навчальні класи обладнані всім необхідним для проведення ефективних занять. Основною метою було створити не просто школу, а креативний простір, де кожна деталь говорить англійською і куди хочеться приходити знову і знову!

Основні причини вивчити англійську з нами:

Професійні викладачі

Наші викладачі - професійні філологи з високим рівнем кваліфікації і досвідом роботи. У школі для вас викладають як українські фахівці, так і викладачі-носії мови (native speakers). Переважна більшість з них володіють міжнародними сертифікатами та мають досвід роботи та навчання за кордоном.

Ефективна методика викладання

В нашій роботі ми використовуємо комунікативну методику, яка вже давно довела свою ефективність на практиці. Основна її мета - допомогти вам заговорити англійською. Комунікативна методика виявилася справжньою знахідкою для тих, хто роками вчить правила, робить граматичні вправи, читає тексти, але досі не почувається комфортно в спілкуванні. 

Також ми намагаємося використовувати все краще, що є в класичній академічній методиці, щоб комунікативні навички підтримувалися хорошою граматикою та коректною вимовою.

Сучасні навчальні матеріали

Для кращого результату ми запропонуємо навчальні матеріали провідних британських видавництв Pearson Education, Oxford, Cambridge University Press, National Geographic Learning, Express Publishing та інших. Крім основного підручника в процесі навчання використовується ще безліч корисних аудіо-, відео- і візуальних матеріалів.

Тільки невеликі групи або індивідуально

Невелика кількість студентів у групах (6-8) дозволяє приділити кожному з вас необхідну кількість уваги для досягнення найкращих результатів.

Індивідуальні заняття дозволяють обрати найбільш зручний графік і тривалість занять.

Комфортні умови навчання

Ми доклали максимальних зусиль, щоб зробити наші школи комфортними не лише для навчання, а й для відпочинку та спілкування перед заняттями та після них. Тому навчальні класи обладнані всім необхідним для відтворення аудіо-, відео- та візуальних матеріалів, а в холі завжди можна випити смачного чаю та підзарядитися смаколиками :-)

Доступна вартість навчання з можливістю помісячної оплати

Розуміючи наскільки це важливо, ми намагаємося запропонувати вам дійсно доступну вартість з можливість щомісячної оплати. Крім цього ви зможете заощадити до 15% скориставшись нашими постійно діючими знижками і програмами лояльності.

Заняття у нас в школах або ОНЛАЙН

Обирайте як зручніше займатися саме вам - у нас в школах або онлайн! Онлайн-заняття проходять на сучасній платформі видавництва Pearson.

Безкоштовні додаткові можливості

Ми за повне занурення в англійську, тому, окрім основних занятть індивідуально або в групі, пропонуємо цілий ряд безкоштовних можливостей, а саме: участь у розмовних клубах з носіями (Speaking Clubs), кіно-клубах (Cinema Clubs), граматичних клубах (Grammar Clubs) та ігрових клубах з улюбленими настільними іграми (Game Clubs). 

Контакти

м. Золоті Ворота, вул. Січових Стрільців 1-5, оф. 701
(044) 290 23 31
м. Кловська, вул. Мечникова 14/1, оф. 213
(044) 290 23 32

Записатися на безкоштовне тестування

Передзвоніть мені